Wentylacja

Wentylacja

Wentylacja to również bardzo ważny element działalności naszej firmy. Nasza firma proponuje Państwu kompleksowe wykonanie projektów wentylacyjnych do biur, obiektów handlowych oraz hal przemysłowych. Wentylacja polega na dostarczaniu do pomieszczeń świeżego powietrza, które wstępnie zostało oczyszczone przez filtry oraz podgrzane przez nagrzewnicę , a powietrze zużyte zostaje usunięte na zewnątrz.

Wentylacja do biur

W obecnych czasach niezbędne jest montowanie wentylacji mechanicznej w biurach. Odpowiednie dopasowanie centrali wentylacyjnej, wraz z siecią kanałów wentylacyjnych jest w stanie zapewnić taką wymianę powietrza w pomieszczeniach, że praca w nich stanie się komfortowa i przyjemna. Wszyscy wiemy, że w pomieszczeniach w których pracują ludzie musi być zapewniona odpowiednia ilość powietrza, otwieranie okien nie da nam takiej możliwości zwłaszcza w okresie zimowym, co powoduje wychłodzenie pomieszczenia. Dlatego nasza firma proponuje Państwu dopasowanie do Waszych potrzeb układu wentylacji mechanicznej, która spełni Wasze oczekiwania. Tylko wentylacja pracująca w trybie ciągłym jest w stanie zapewnić niezbędną ilość powietrza w pomieszczeniu dopasowaną do ilości osób przebywających w nim.

Wentylacja obiektów handlowych i przemysłowych

Z uwagi na specyficzny charakter galerii handlowych czy hal przemysłowych niezbędne jest indywidualne podejście do każdego projektu. Należy rozpocząć pracę od odpowiedniego przygotowania dokumentacji technicznej. Dobrania urządzeń, które będą spełniały Państwa oczekiwania. Dopiero wówczas nastąpi montaż systemów wentylacyjnych, które będą dbały o utrzymanie odpowiedniej wielokrotności wymiany powietrza, jak również jego wilgotności. Nasza firma BZK KLIMATYZACJA ma już bardzo dużą ilość wykonanych instalacji w Galeriach Handlowych, halach produkcyjnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Zapraszamy do współpracy na nowych inwestycjach.